تبلیغات آنلاین چاپ

۱۲ مرداد ۱۳۹۴

تبلیغات آنلاین  ،که بازاریابی آنلاین یا تبلیغات اینترنتی نیز نامیده می شود، شکلی از بازاریابی و تبلیغات است که از اینترنت برای ارائه  پیامهای تبلیغاتی بازاریابی  به مشتریان  استفاده می کند.  تبلیغات آنلاین شامل بازاریابی ایمیلی ،بازاریابی موتور جستجو ، بازاریابی رسانه اجتماعی  ، بسیاری از تبلیغات نمایشی( شامل تبلیغات بنر( وتبلیغات موبایل است. همانند سایر رسانه های تبلیغات، تبلیغات آنلاین مکرر شامل ناشر است که تبلیغات را  در محتوای  آنلاین قرار می دهد  ، و تبلیغ کننده ، که تبلیغات را برای نمایش در محتوای ناشر فراهم می کند .

سایر شرکت کنندگان  بالقوه شامل آژانس های تبلیغاتی هستند که به تولید و محل کپی آگهی  کمک می کنند،یک سرور تبلیغاتی   است که  فن آوری ارائه آمارآگهی و آهنگ ها  را ارائه می دهد، و عناوین تبلیغاتی است که کار مستقل تبلیغاتی برای تبلیغ کننده انجام می دهد. در سال 2011،درآمد تبلیغات اینترنتی در ایالات متحده از درآمد تلویزیون کابلی   پیشی گرفت و از درآمد پخش تلویزیونی   فراتر رفت. در سال 2013، درآمد تبلیغات اینترنتی در ایالات متحده بالغ بر 42.8 بیلیون دلار بود، 17 درصد افزایش بیشتر از 36.57 بیلیون دلار درآمد سال 2012 بود. در نیمه اول سال 2013، درآمد تبلیغات اینترنتی به بالاترین میزان تاریخی یعنی 20.1 بیلیون دلار رسید، که بیش از 18 درصد نسبت به زمان مشابه در سال 2012 افزایش داشت. تبلیغات آنلاین به طور گسترده ای در تمام بخش های صنعت استفاده می شود.

بسیاری از فعالیت های تبلیغاتی آنلاین معمول بحث انگیز است و  بطور زیادی سوژه ای برای قوانین هستند. درآمد تبلیغات آنلاین ممکن است برای جایگزینی جریان درآمد سایر ناشران کافی نباشد. کاهش در آمد تبلیغات باعث شده است برخی ناشران محتوی خودشان را پشت paywalls (سیستمی است که مانع دسترسی از کاربران اینترنت به محتوای صفحه وب بدون اشتراک پرداخت می شود) پنهان می کنند.

تاریخچه  در روزهای آغازین اینترنت، تبلیغات آنلاین اساسا ممنوع شده بود. به طور مثال، دو شبکه پیشین قبل ازاینترنت،  ARPANET و NSFNet  سیاست های استفاده قابل قبولی داشتند که استفاده از فعالیت های تجاری موسسسات  انتفاعی را ممنوع می کرد.شبکه  NSFNet ممنوعیت استفاده تجاری اش را در سال 1991 متوقف کرد . ایمیل، اولین مثال استفاده عمومی گسترده  از تبلیغات آنلاین از طریق پست الکترونیکی بود.

برچسب ها

مطالب مرتبط

دیدگاه ها

  1. parisa says: parisa

    سلام آیا طراحی کارت ویزیت هم انجام میدید؟

نام :
ایمیل :
وب سایت :
متن پیام :